Standardní automatické dveře

Automatické posuvné dveře DOORSON se používají jako vstupní nebo interiérové, nejčastěji v místech s vysokou frekvencí průchodu osob nebo v místech s požadavkem na bezbariérový průchod nebo vysokou exkluzivitu. Designer replica handbags uk store for women.VÝHODY

  • šetří Vaše náklady na teplo
  • ochrana před hlukem z ulice
  • vyzdvihne vzhled budovy – moderní design dveří  a barvy dle vlastního výběru
  • umožňují bezbariérový průchod
  • spolehlivě chrání majetek
  • zvýší prestiž vaší nemovitosti

Automatické posuvné dveře ZENO slim
Zeno slimElegantní posuvné dveře zaručují nerušený průchod ve vysoce frekventovaných prostorech.
Vzhledově bezchybné a kompaktní posuvné dveře ZENO slim zaručují dlouhodobé fungování. Inteligentní moderní automatika je sestavena z pohonu s digitální regulací, s vlastností tichého chodu . Mechanismus umožňuje připojení nejrůznějšího příslušenství.

ZENO automatické posuvné dveře
Automatické dveře ZENOTenké posuvné dvere zaručují bezproblémový provoz ve vysoce frekventovaných veřejných prostorách.
Dveře Zeno umožňují hladký průchod osobám na poštách, v administrativních prostorách, hotelích, nemocnicních, hostinských a dalších specializovaných zarízeních,  z jednoho prostoru do druhého. Díky jednoduchému fungování jsou často vyhledávaným rešením také ve farmaceutických, potravinářských a chemických výrobních závodech se zvýšenou potřebou bezpečnosti, hygieně a automatizaci.

COMTE  automatické teleskopické posuvné dveře
Automatické dveře COMTETeleskopické posuvné dveře umožnují funkční průchod i v těch nejskromnejších podmínkách.
COMTE nabízí rešení pro prostory, které jsou limitovány určitými podmínkami. Rozměrově výjimečně účinné dveře při stejném stavebním otvoru nabízejí vetší průchodovou šírku než klasické posuvné dvere. Široké funkční spektrum, umístěné v úzkých profilech, zaručuje i při zachování rozměrových omezení možnost výběru mezi jednostranným či dvoustranným otevíráním.

PLATO automatické posuvné evakuační dveře
Automatické dveře PLATOEvakuační automatické dveře PLATO, vypadají jako klasické průchozí posuvné dveře, které vám i v případě výjimečného stavu spolehlivě otevřou cestu ven do bezpečí.
Zvláštností jsou křídla automatických dveří, která se pri náhlém tlaku jedné či více osob otevřou ve směru evakuace. Dveře PLATO výborně fungují také ve místech, ve kterých se očekává zvýšená potřeba po zvětšení průchodových rozměrú kvúli občasnému přenášení větších předmětů.

HOBBES automatické posuvné dveře prizma
Automatické dveře HOBBESPosuvné dveře s úpravou prizma představují více různých možností i v těch architektonicky nejnáročnejších prostorech.
Dveře HOBBES důmyslně pokrývají mnohé mrtvé úhly. Projektantům staveb umožňují zachovávání tvarových specifik původní architektury, aniž by omezily pruchodové možnosti uživatelů objektu. Nadstandardně navržené dveře umožnují uskutečnění nejrůznějších architektonických plánú, od lomených fasád, vchodu na rozích staveb do kombinací dvou jednokřídlých posuvných dveří. Systém je možné použít jako vnější či vnitřní vchodové dveře.
 
Automatické dveře  Automatické dveře  Automatické dveře Automatické dveře 

Kontakt

tel: +420 596 317 701
tel: +420 777 246 200
fax: +420 596 317 701
e-mail: info@gvrata.cz
e-mail: obchod@gvrata.cz

SOSNA Group s.r.o.
areál ČSAD a.s.
ul. Bohumínská 1876/2
Karviná - Nové Město
735 06


Zobrazit větší mapu

Proč si vybrat nás ?

  • Tradice
  • Spolehlivost
  • Univerzálnost
  • Regionální firma