Sítě proti hmyzu

Sítě proti hmyzu MINIROL patří k tradičním způsobům ochrany oken nebo dveří proti obtížnému hmyzu. Vyznačují se vysokou kvalitou provedení, což zaručuje jejich užití po mnoho let. Vybírat můžete z několika typů profilů vyznačujících se jemnými, hladkými liniemi. U pevných sítí proti hmyzu MINIROL není třeba nikterak zasahovat do rámu a samotná instalace i údržba je velice jednoduchá. Profily nabízíme válcované a extrudované.


Obě varianty mohou být s lemem i bez lemu, který chrání místo styku rámu okna či dveří a profilu sítě a zajišťuje maximální těsnost. Lem může být navíc vybaven těsnícím kartáčkem.

V nabídce výrobků MINIROL můžete najít sítě proti pevné, tedy uchycené do hliníkového rámu a šetrně umístěné na Vaše okno jakéhokoli typu nebo v dveřním rámu s možností samozavíratelných pantů.

Složení sítě proti hmyzu
Rám sítě proti hmyzu je sestaven z hliníkového profilu spojeného pomocí vnějších nebo vnitřních neviditelných rohových spojek, které jsou umístěny uvnitř profilu.Na okno nebo dveře se uchycuje pomocí jednoduchých kovových nebo plastových držáčků, případně plastových obrtlíků.Díky jednoduchosti této konstrukce je manipulace se sítí velmi snadná a zvládne ji opravdu každý.

Sítě proti hmyzu v případě varianty pro okna nabízíme i v atypických tvarech.

Základními barevnými variantami jsou bílá, hnědá, imitace dřeva. Rozšířené jsou také profily potažené Renolit fólií či jakékoliv odstíny RAL.

Sítě proti hymzuJednou z variant je zajisté extrudovaný profil s lemem, jež je schopen nabídnout dokonalou těsnost okenní sítě s rámem okna. Z venkovní strany přesně lícuje a vytváří celistvý vzhled Vašeho exteriéru. Rámy z extrudovaných profilů mají velmi vysokou pevnost a tuhost a samozřejmě také odolnost vůči nepříznivým vlivům. Hodí se tak pro větší okna, zejména okna opatřená okapnicí.

Pevné posuvné sítě proti hmyzu = moderní varianta ochrany před dotěrným hmyzem
Posuvné sítě proti hmyzu patří mezi nejnovější produkty značky MINIROL, vyznačující se jednoduchou konstrukcí, a díky tomu samozřejmě také příznivou cenou. Samotný chod posuvné sítě je velice jemný a tichý. Je tak dosaženo díky magnetickému uchycení sítě v kolejnicích, které jsou upevněny na magnetu a manipulace s křídlem sítě je tak doslova hračkou. Pevné posuvné sítě proti hmyzu nabízíme pouze pro dveřní sítě.


Dveřní sítě proti hmyzu

Sítě proti hmyzuDveřní sítě jsou sestaveny z extrudovaný profilu jenž je používán především pro svoji vyšší pevnost. Sítové dveře vzhledem k větší ploše jsou pro vyšší stabilitu osazeny výztuhou umístěnou ve většině případů ve středu rámu. K manipulaci s dveřní sítí slouží hliníková madla nebo madla z PVC.

Levnější verze!
Další variantou jsou profily válcované, případně i bez lemu. Tak jako extrudovaný profil se hodí pro různé typy instalací, zvláště pro velké plochgy oken, tak i válcovaný profil si najde své uplatnění. Záleží na Vašich požadavcích a na konkrétním typu zadání.


Síťovina

Síť proti hmyzuSíťovina pro sítě je vyrobena ze skelného vlákna potaženého plastem v černém nebo šedém provedení a upevněna v rámu pomocí pryžové ucpávky. Kromě standardního materiálu lze u dveřních a u okenních sítí proti hmyzu menších rozměrů použít také síťovinu s vyšší odolností proti drápkům domácích mazlíčků, tzv. PETSCREEN. Tu lze ovšem kombinovat pouze s kvalitnějším extrudovaným profilem rámu sítě z důvodu zajištění dokonalého vypnutí.

 

 

 

Rolovací sítě proti hmyzu

Kromě rolovacích sítí proti hmyzu integrovaných do roletového boxu lze podobný systém využít také pro síť samostatnou. Rolovací síť proti hmyzu MINIROL nabízí opravdu jeden z vrcholů luxusu ovládání a komfortního vzhledu, ať už pro použití s okenním či dveřním rámem za přijatelnou cenu. 

 

Rolovací sítě proti hmyzu integrovaná v roletěRolovací sítě proti hmyzu MINIROL se pohybují ve vodících lištách opatřených pomocnými kartáčky pro dokonalé utěsnění a navíjí se na hřídel uložený v hliníkovém boxu. Systém tohoto provedení umožňuje vertikální i horizontální rolování sítě a je vhodný jak pro okna tak i dveře jakéhokoli typu. Stahování a vytahování sítě je zjednodušeno pomocí speciální pružinové hřídele, která může být na přání zákazníka opatřena brzdou pro ještě plynulejší chod síťoviny ve vodících lištách. There are many rolex replica watches for men for free.

 

Snadná montáž a demontáž!

Rolovací sítě proti hmyzu MINIROL jsou montovány kvalifikovanými pracovníky do ostění nebo na rám okna s možností výběru tzv. snímatelného provedení. Tato varianta umožňuje snadnou a rychlou demontáž před zimním obdobím a případnou výměnu poškozené síťoviny.

 

Sítě integrované v roletovém boxu

Sítě proti hmyzuPohyb sítě je nezávislý na roletovém systému a ovládá se mechanicky po otevření okenního křídla. Díky pružině je manipulace velmi jednoduchá, síť se plynule navíjí a zůstává dostatečně vypnutá. Optimální utěsnění zajišťují kartáčky umístěné ve vodících lištách a v koncové liště.

Nespornou výhodou integrované sítě je úspora prostoru i finančních prostředků, vynikající design a praktičnost celého systému.

 

Galerie sítí proti hmyzu

Kontakt

tel: +420 596 317 701
tel: +420 777 246 200
fax: +420 596 317 701
e-mail: info@gvrata.cz
e-mail: obchod@gvrata.cz

SOSNA Group s.r.o.
areál ČSAD a.s.
ul. Bohumínská 1876/2
Karviná - Nové Město
735 06


Zobrazit větší mapu

Proč si vybrat nás ?

  • Tradice
  • Spolehlivost
  • Univerzálnost
  • Regionální firma